Students

A snack box filled with the fun and healthy stuff to keep you energized in between classes.
Get organized snacks and never be victim to the freshman 15 syndrome.
Save some money while you’re at it too!

[row]

[col span=”4″ span__sm=”12″]

[ux_price_table title=”3 months” price=”$349″ color=”dark” bg_color=”rgb(192, 125, 232)”]

THE FUN SNACKER

FOR LESS THAN $30 A WEEK…

Healthy snack box for every week full of healthy, locally sourced snacks designed by a nutritionist to fit your lifestyle

[bullet_item text=”10 + snacks every week”]

[button text=”SUBSCRIBE” color=”success” radius=”10″ link=”/product/student-3-months/”]

[/ux_price_table]

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

[ux_price_table title=”6 months” price=”$619″ description=”save 12%” color=”dark” bg_color=”rgb(83, 48, 134)”]

THE FAB SNACKER

FOR LESS THAN $27 A WEEK…

Healthy snack box for every week full of healthy, locally sourced snacks designed by a nutritionist to fit your lifestyle

[bullet_item text=”10 + snacks every week”]

[bullet_item text=”Nutrition Plan for each week”]

[button text=”SUBSCRIBE” color=”success” radius=”10″ link=”/product/student-6-months/”]

[/ux_price_table]

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

[ux_price_table title=”12 months” price=”$1047″ description=”save 25%” color=”dark” bg_color=”rgb(44, 8, 96)”]

THE FIT SNACKER

FOR LESS THAN $25
A WEEK…

Healthy snack box for every week full of healthy, locally sourced snacks designed by a nutritionist to fit your lifestyle

[bullet_item text=”10 + snacks every week”]

[bullet_item text=”Nutrition Plan for each week”]

[bullet_item text=”Workout Plan for each week”]

[button text=”SUBSCRIBE” color=”success” radius=”10″ link=”/product/student-12-months/”]

[/ux_price_table]

[/col]

[/row]